Kontakt

Laser-Medicalogo

Adres: ul. Marsz. J. Piłsudskiego 21, 70-462 Szczecin
Telefon: (91) 433 48 52
Strona internetowa: www.laser-medica.szczecin.pl

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

Drukuj

O nas

Witam Państwa serdecznie w kolejnej odsłonie Centrum Dermatologii Laserowej, Estetycznej i Dermatochirurgii Laser-Medica, tym razem witam w progach nowo otwartego lokalu przy ul. Piłsudskiego 21 w Szczecinie.
Cieszę się ogromnie, że w ciągu 7 lat bytności na rynku zaufało nam ponad 10 tysięcy pacjentów. Dbając o jakość usług i Państwa komfort poszerzyliśmy ofertę zabiegową i dokupiliśmy nowoczesną aparaturę specjalistyczną.
Jako pierwsi w regionie oferujemy wczesną diagnostykę czerniaka za pomocą najnowszej technologii wideodermatoskopowej FotoFinder. Pozostaliśmy wierni firmie Lumenis w zakresie depilacji laserowej, wyposażając Centrum Laser-Medica w najnowszy laser diodowy LightSheer Duet – dzięki ulepszonym parametrom i dużej głowicy, zabieg depilacji stał się mniej bolesny i 4-krotnie krótszy niż dotychczas. Dużo zmian wprowadziliśmy także w dziale kosmetyki leczniczej. Do zabiegów używamy specjalistycznego sprzętu: m.in. hydradermabrazji JetPeel-3 i kombajnu kosmetycznego IontoComed oraz pielęgnacyjno-leczniczych kosmetyków serii Xylogic i Algotherm. Zabiegi przeprowadzamy w miłej atmosferze, w profesjonalnie wyposażonych gabinetach.
Mimo sporego doświadczenia w zakresie proponowanych zabiegów, cały zespół lekarzy i kosmetologów stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w różnego rodzaju kursach i konferencjach poświęconych dermatologii estetycznej, dermatochirurgii i kosmetyce.
Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Centrum, z pewnością każdy z Państwa znajdzie tu stosowny zabieg dla swojej skóry.
Szanowni Państwo! Piękna, zadbana a przede wszystkim zdrowa skóra: tego Wam życzymy...

Sylwia Farfał-Kałucka

Zabiegi

Lipofilling twarzy


Depilacja laserowa

Media
Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2017 Estetycznie.pl